Kurumsal

Kurumsal

Ege Çuval 1973 yılında girdiği çuval ve ambalaj malzemeri sektörüne 2016 yılı içerisinde çuval bezi diye tabir edilen jüt kumaşı kendi bünyesinde ithal ederek devam etmektedir.
Baskılı çuval,lamineli çuval,bigbag çuval,gölgelik gibi ürünlerin de toptan ve parakende satışını yapmaktadır.
Müşteri odaklı çalışan firmamızın başta gelen özelliği en kaliteli çuval ve ambalaj malzemesini en uygun fiyata müşteriye sunmasıdır.
Firmamızın kurucusu olan Aziz Çelik yarım asrı aşan birikimiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarıp en şeffaf şekilde çalışmaktadır.
Firmamız 2012'den bu yana İzmir ili Yenişehir semtinde faaliyet göstermektedir.
Müşteri ihtiyaçlarını tümüyle karşılayabilme amacıyla hareket eden firmamız Türkiyenin en büyük çuval fabrikalarıyla yürüttüğü işbirliği antlaşmalarıyla müşterilerine en hızlı şekilde cevap vermektedir.
Müşterilerimizin mevcut ve olası ihtiyacını çok iyi bildiğimizden dolayı devamlı satılan ve sorulanürünler stoklarımızda herdaim bulunmaktadır.
Firmamız müşterilerinin talebi doğrultusunda koli bandı,streç,balonlu naylon,poşet gibi ürünlerin tedariğini de toptan ve parakende olarak sağlamaktadır.
Firmamız, Gölgelik file kumaşları taleplerinizi dikişsiz veya dikişli vaziyette gönderebilmektedir.
Gölgelik file taleplerinizin gönderimini kendi bünyemizde bulunan dikiş atölyemiz sayesinde en sağlam ve hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz.
Pilsa brandalarımız kapsullü bir şekilde stoklarımızda hazır bulunup aynı gün içerisinde gönderimi sağlanabilmektedir.
Daha detaylı bilgi için lütfen iletişim bölümünden irtibata geçiniz.